KIM JESTEŚMY?

DLACZEGO MY?

Jesteśmy kreatorami wnętrz Twojego domu. Koncepcja stworzenia sklepu opierała się na nie tylko na handlu elementami wyposażenia łazienki, ale to przede wszystkim współpraca z Klientem, by jego wnętrze było dla niego idealnym miejscem na Ziemi. Jesteśmy grupą fachowców, profesjonalistów w każdym calu.

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

GWARANCJA JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW.

Uproszczony system składania zamówienia. Przejrzysty sposób działania, bez drobnych druków i utrudnień. Prostota, profesjonalizm pozwalają nam budować długofalowe relacje, oparte o jasne zasady i warunkujące satysfakcję każdej ze stron.

SZYBKA, TERMINOWA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ.

Szczegółowo dbamy o każdą składową transakcji, tak by dotarł do Klienta szybko i bez żadnych komplikacji. Innowacyjne podejście i nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiają nasza pracę i są gwarancją satysfakcji wizyty w Gniewosz Instytut Wnętrz.

NAJLEPSZE PRODUKTY W NAJNIŻSZYCH CENACH.

Zróżnicowany asortyment to nasza dewiza. Chcemy sprostać zdywersyfikowanym potrzebom naszych Klientów, oczekujących indywidualnego podejścia, doskonałych produktów za rozsądna cenę. Towary, które oferujemy naszym Klientom to wysokiej jakości asortyment, z najwyższej półki.

DOSKONAŁA GRUPA ZNAKOMITYCH LUDZI!

Nasi pracownicy działają w oparciu o partnerskie zasady, dzięki czemu z entuzjazmem realizują swoje działania. Aktywnie działamy po to, by każdy Klient był zadowolony.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

Świebodzin 124

33-220 Bolesław

ZADZWOŃ DO NAS!

+(48) 733 633 535

EMAIL

salon@gniewoszinstytut.pl