NAGRODY

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Wysoka jakość, rzetelne podejście do Klienta i profesjonalna obsługa to atuty, którymi chcemy się chwalić i za które jesteśmy nagradzani. Zasady panujące w Gniewosz Instytut Wnętrz pozwalają nam cieszyć się zaufaniem ogromnej ilości Klientów, którzy we współpracy z nami stworzyli łazienki swoich marzeń. Nagrody i wyróżnienia, które posiadamy na naszym koncie to powód do dumy i motywacja do jeszcze lepszej pracy. Cieszymy się, że nasz wysiłek i starania został docenione i zauważone przez środowisko w którym działamy. Każda z poniższych nagród to część naszej historii, sentyment i wyraz wdzięczności za pracę każdego członka naszego zespołu. Z dumą prezentujemy nasze sanitarne, cenne trofea.

NAGRODY I CERTYFIKATY

CERTYFIKAT RZETELNEJ FIRMY

Certyfikat dla rzetelnych i uczciwych przedsiębiorców, których działania realizowane są w oparciu o prawidłowe zasady społeczne i odpowiedzialne podejście do biznesu. Rzetelna firma to gwarancja wysokiej jakości usług, jasnych warunków handlowych i świadomie prowadzonego biznesu, to gwarancja niezawodności. Nasza firma, to wiarygodny kontrahent, Twój solidny partner, któremu możesz zaufać.

AUTORYZOWANY PARTNER NEW TRENDY

Certyfikowany partner New Trendy to gwarancja najlepszych kabin prysznicowych i rozwiązań do Twojej łazienki. Dynamiczna i innowacyjna firma, która na sanitarnym rynku jest już niemal 10 lat. Konsument, wybierając produkty z Certyfikatem New Trendy ma pewność, że dokona bezpiecznych zakupów i wybierze najlepszą ofertę z możliwych. U nas kupisz kabiny New Trendy, które spełniają Twoje wymagania.

CERTYFIKAT SANSWISS

Certyfikat niezawodności ścianek prysznicowych i wannowych znakomitego producenta SanSwiss. Gwarancja wysokiej jakości produktów i funkcjonalnych rozwiązań do łazienki. SanSwiss to firma, z ponad 30 letnim stażem na rynku, która o kabinach prysznicowych wie niemal wszystko. Ich stylowe i estetyczne produkty stanowią ozdobę niejednej łazienki na świecie. SanSwiss to połączenie jakości i designu.
blue water gniewosz instytut wnętrz

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA BLUE WATER

Certyfikowany sprzedawca produktów BlueWater to gwarancja wysokiej jakości armatury, by stworzyć idealną łazienkę. W naszej ofercie znajdziesz znakomite produkty i funkcjonalne rozwiązania. Nowoczesne, stylowe, klasyczne baterie i rozwiązania łazienkowe dla ludzi ceniących piękno i kochających stylowe wnętrza. Różnorodna oferta i korzystne warunki, tylko z certyfikowanym sprzedawcą BlueWater.

CO O NAS MÓWIĄ KLIENCI?

PRAGNIESZ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ? NAPISZ!

Świebodzin 124

33-220 Bolesław

ZADZWOŃ DO NAS!

+(48) 733 633 535

EMAIL

salon@gniewoszinstytut.pl